سایت خبری و مذهبی

در طلیعه چهلمین سال پیروزی انقلاب جانباز 70 درصد گنبدی به همرزمان شهیدش پیوست

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷

به گفته خبرنامه فارس از گنبدکاووس، ساعاتی پیش در آخرین ساعات شامگاه روز یکشنبه و در طلیعه ورود به چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی جانباز ۷۰ درصد هشت سال دفاع مقدس حاج احمد تعقلی پس از سال‌ها تحمل درد و رنج جانبازی و فراتر از آن تحمل درد فراق یاران و همرزمان شهیدش نهایتا دارفانی را وداع گفته و به یاران شهیدش پیوست.

وی که در جنگ تحمیلی  از ناحیه هر دو پا مورد آسیب و قطع عضو قرار گرفته بود پس از جانبازی دست از تلاش و مبارزه برای انقلاب بر نداشت و در عرصه‌های مختلف جهادی و انقلابی فعالیت‌های خود را ادامه داد.

شهید احمد تعقلی از همان سال‌های ابتدایی با در دست گرفتن فعالیت‌های فرهنگی مسجد باقریه نقش بسیار مهمی را در تربیت نیروهای انقلابی و بسیجی در شهرستان گنبدکاووس ایفا کرد، قاریان، موذنین، مکبران و مداحان بسیاری را نیز تربیت و به جامعه فرهنگی شهرستان تحویل داد.

وی که به صداقت، درستکاری و امانتداری مشهور بود همواره در محله راهنمایی گنبدکاووس به عنوان معتمد و ریش‌سفید در حل و فصل اختلافات و رفع مشکلات مردم پیش‌قدم بود.

مراسم تشییع پیکر مطهر این شهید عزیز امروز و پس از برگزاری مراسم ستاد برگزاری مراسم تشییع و بزرگداشت ایشان در فرمانداری ویژه گنبدکاووس مشخص خواهد شد.

انتهای پیام/چ