سایت خبری و مذهبی

دولت به خواسته های مردم توجه کند

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶

دولت به خواسته های مردم توجه کند

دسته بندی : البرز تاریخ : یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶

دولت به خواسته های مردم توجه کند

دولت باید تابع ولایت فقیه باشد، نباید گزینشی از مباحث امام راحل به نفع اهداف خود استفاده کند. دولت مدتی به برجام چسبید، هرچه ولایت فقیه فریاد زد شما گوش نداده اید. ولایت فقیه درمورد تولید اشتغال حرف زدند، فقط گفتید، چشم ولی درعمل کاری نکرده اید.

حضرت آیت الله نوری همدانی پیش از ظهر دیروز (۹دی۹۶) در دیدار با جمعی از فرماندهان ناجا گفتند: امروز روز ۹ دی و از ایام الله هست، باید قدر نعمت های الهی را دانست و شکرگزار بود و اگر انسان نسبت به نعمت های الهی، شکرگزار نباشد و کفران کند براساس فرموده قرآن به درد سختی گرفتارخواهد شد.
ایشان بیان داشتند: اهداف و ثمرات و دستاوردهای انقلاب را باید شناخت و مراقب تهدیدهایی که از سوی دشمن صورت می گیرد باشیم، دشمن همیشه در کمین ماست و ۹ دی یکی از این همین ایام بود که دشمن نقشه هایی کشیده بود.
این مرجع تقلید گفتند: ما نباید فتنه سال ۸۸ را فراموش کنیم که عده ای فتنه گر تحت تأثیر دشمنان ما و آمریکا قرار گرفتند و گفتند نه غزه و نه لبنان جانم فدای ایران و دشمن به میدان آمد و دید که فتنه او اثر کرده هست و کار به جایی رسید که به عزاداری سید الشهداء که تکیه گاه همه مستعضفان و مظلومان هست هتک حرمت کردند و به خیمه ها امام حسین جسارت کردند و به جایی رسید که مرگ بر اصل ولایت فقیه گفتند ما باید احساس وظیفه کرده و تماشاگر نباشیم.
ایشان بیان کردند: مردم انقلابی که شهید داده و خون داده اند به میدان آمدند و در شهر و روستا مردم به صحنه آمدند و با ولایت میثاق عهد و پیمان دوباره بستند. ما همیشه باید از تاریخ عبرت بگیریم که چطور شد که دشمن توانست مقداری موفق شود، دشمن مقاومت ما را می بیند و روز به روز نقشه …

اخبار پیشنهادی:

دولت به خواسته های مردم توجه کند