سایت خبری و مذهبی

مردمی بودن مسابقات دارالقرآن امام علی(ع) بودجه ای را به دولت تحمیل نمی کند/ رقابتی با قضاوت 50 داور

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶

مردمی بودن مسابقات دارالقرآن  امام علی(ع) بودجه ای را به دولت تحمیل نمی کند/ رقابتی با قضاوت 50 داور
گروه مسابقات: مسئول برگزاری مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی (ع) با اشاره به اینکه در این دوره از مسابقات در بخش بانوان شاهد رقابت بیش از ۷ هزار متسابق هستیم، اظهار کرد: طی این دوره ۵۰ داور این مسابقات را در سه مقطع سنی و شش رشته قضاوت می کنند.

مرتضی نجفی قدسی، مسئول دارالقرآن امام علی(ع) در گفت وگو با خبرنامه بین المللی قرآن(ایکنا)، ضمن اشاره به رقابت های یازدهمین دوره مسابقات سراسری این دارالقرآن، گفت: این دوره از مسابقات در بخش بانوان همزمان با میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) از روز گذشته، ۱۵ آذرماه آغاز شد و تا جمعه، ۲۴ آذرماه به مدت ۱۰ رو ادامه دارد.
مسئول برگزاری مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی (ع) با اشاره به اینکه در این دوره از مسابقات که حدود ۷ هزار و ۲۰۰ نفر از بانوان از سراسر کشور در این مسابقات هستند، ادامه داد: برنامه ریزی حضور متسابقین به گونه ای تعیین شده هست که از وقتشان استفاده بهینه شود به اینگونه با برنامه ریزی مشخص هر شرکت کننده ۳۰ دقیقه پیش از آغاز زمانی که برای حضورش در مجموعه شهدای هفتم تیر مشخص شده، به منظور دریافت نوبت باید در مجموعه باشد.
نجفی قدسی با تأکید بر اینکه هر متسابق با ورود به پایگاه اینترنتی این دارالقرآن و وارد کردن کد ملی می تواند از زمان حضورش در مسابقه آگاهی پیدا کند، بیان کرد: امیدست با این برنامه ریزی بتوانند این تعداد کثیر در این مسابقات حضور بهم برسانند.
وی با اشاره به افزوده شدن گروه سنی به این دوره از مسابقات نسبت به سال گذشته، اظهار کرد: یعنی مسابقات در سه گروه نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار خواهد شد، یعنی گروه های سنی زیر ۱۶ سال، ۱۶ تا ۳۰ سال و بالای ۳۰ سال؛ لذا در اختتامیه از نفرات اول تا سوم در شش رشته و سه مقطع تجلیل به عمل می آید.
مسئول دارالقرآن امام علی (ع) بیان کرد: این دوره از مسابقات در ۱۰ سالن مجزا با ۱۰ گروه داوری پنج نفره درحال انجام هست و حدود ۵۰ داور به همراه ناظرین فنی مشغول برپایی …

اخبار پیشنهادی:

مردمی بودن مسابقات دارالقرآن  امام علی(ع) بودجه ای را به دولت تحمیل نمی کند/ رقابتی با قضاوت 50 داور